Szczeniaczek UczniaczekKażdy rodzic chce podarować dziecku to, co najlepsze. Nic więc dziwnego, że świadomi tego, jak dużą rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka odgrywają zabawki, rodzice szukają tych, które spełniają najwyższe standardy jakości. Wzbudzają kreatywność, podobają się dziecku oraz są dla niego całkowicie bezpieczne.


Dlatego też szukając pomysłu, co kupić rocznemu dziecku na prezent warto przyjrzeć się bliżej zabawce, które już od samego początku robi dobre wrażenie. Szczeniaczek Uczniaczek to zabawka, którą razem z dzieckiem odkrywa świat, a zakup jej każdemu maluchowi sprawi wiele radości. A uśmiechnięte dziecko jest najlepszą reklamą każdego produktu.

Interaktywna maskotka

Szczeniaczek Uczniaczek to zabawka, która łączy w sobie radość z posiadania maskotki z walorami edukacyjnymi. Oznacza to, że zabawka, zgodnie ze swoim przeznaczeniem dostarcza dziecku pozytywnych bodźców wspomagających jego rozwój psychomotoryczny. Pomaga młodemu człowiekowi zdobyć nowe umiejętności, wzbogaca jego słownictwo oraz pobudza ciekawość świata. Pozwala on poprzez zabawę odkrywać nowe obszary i cieszyć się otaczającym światem. Co ciekawe, zabawka posiada różne poziomy zaawansowania, co oznacza, że rośnie ona wraz z dzieckiem, uwzględniając jego potrzeby rozwojowe w ciągu kilku lat.

Malucha na pewno ucieszy fakt, że Szczeniaczek Uczniaczek stanie się jego najlepszym przyjacielem. Jest miły, przyjemny w dotyku, pozwala się przytulić i wchodzi z dzieckiem w reakcje – odpowiada na jego sygnały, dba również o jego rozwój społeczny i emocjonalny.

Wielu rodziców podkreśla, że wybór dla ich pociechy Szczeniaczka Uczniaczka, jest przysłowiowym strzałem w dziesiątke. Zabawka spełnia wszystkie normy i oczekiwania – rozwija, a jednocześnie uspokaja i daje poczucie bezpieczeństwa. Jest delikatny i miły w dotyku, a jednocześnie posiada wiele funkcji, z których odkrywania młody człowiek czerpie dużą radość o satysfakcje.

Pierwsze słowa i piosenki dla dziecka

Odpowiadając na pytanie, czy warto kupić Szczeniaczka Uczniaczka? Odpowiedź brzmi- warto! To zabawka, która zostanie na długo ulubionym towarzyszem w dziecięcym świecie. Zabawkę stworzyła firma Fisher Price, która od wielu lat dba o potrzeby najmłodszych. Można powiedzieć, że świat dzieci dla Fisher Price nie ma tajemnic.


Reaguje ona na dotyk, a z dzieckiem wchodzi w interakcje za pomocą wbudowanych czujników i głośnika. Gdy miga czerwone serduszko, to znak, że maskotka jest gotowa do zabawy. Zaprogramowano w niej aż siedem punktów aktywacji oraz trzy poziomy nauki, które sprawiają, że jest to zabawka dla dzieci od 6 miesięcy do trzech lat. To zabawka, która nigdy się nie znudzi. Odtwarza 50 różnych piosenek, zdań czy melodyjek, dzięki czemu maluch ma zaspokojona potrzebę ciekawości i stałości jednocześnie. Mówiący Szczeniaczek zachęca do naśladowania – dziecko szybciej uczy się mówić i wypowiadać nowe słowa i zwroty. Proste pytania zachęcają młodego człowieka do działania i uczą nowych ról, co sprawia, że łatwiej sprostać mu wymaganiom, z którymi codziennie przychodzi mu się zmierzyć.

Tutaj kupisz najtaniej

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *