• Kategorie
  • Parametry
  • Zabawki dla 5 latka

Dzieci w wieku pięciu lat potrzebują nie tylko dobrej zabawy, ale również rozwoju. Zwykłe zabawki, jak samochodziki i lalki mogą stać się nudne, a teraz czas na ciekawsze zajęcia, które będą rozbudzać wyobraźnię malucha. Dzieci szukają w tym wieku przygód i wyzwań, które będą dla nich nowym doświadczeniem, które na zawsze zapisze się w młodym umyśle. Warto więc zadbać o to, by dziecko miło zabawki, które będą nieco bardziej wymagające i fascynujące. Muszą to być zabawki, które będą dostosowane do umiejętności maluchów. Trzeba więc wiedzieć, jakie zabawki dla pięciolatków są najlepsze. 

Zabawki zrób to sam 

Maluchy w wieku pięciu lat uwielbiają tworzyć. Możemy więc zakupić im zestaw modelin, które pozwalają na tworzenie własnych postaci i kształtów. Są to zabawki bezpieczne dla dzieci w wieku pięciu lat, a pozwalają im na kreatywną zabawę. Możemy również zakupić specjalne zestawy, przy których dziecko samodzielnie będzie musiało stworzyć określony kształt lub przedmiot. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele kreatywnych zabawek z działu zrób to sam:

  • Zabawka ciastolina, 
  • Zabawka ciastolina tort, 
  • Zabawa ciastolina zapas. 

Pierwsze eksperymenty 

Ze względu na to, że dzieci w tym wieku zaczynają być nieco bardziej wymagające, a ich ciekawość znacząco się zwiększa, to warto sięgnąć zabawki, które pozwolą na eksperymenty chemiczne. Takie zabawki pozwalają na wiele możliwości, a dają nie tylko zabawę, ale również uczą. Dzieci mogą zobaczyć, jak zachodzą różnego reakcje chemiczne, ale są one bezpieczne i łatwe w wykonaniu. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele kreatywnych zabawek, które zaciekawią malucha i będą jednocześnie uczyć i rozwijać kreatywność.