• Kategorie
  • Parametry
  • Zabawki dla 3 latka

Wielu z nas wchodząc do sklepu z zabawkami ma problem, jaki prezent kupić trzylatkowi. Większość zabawek dla dziecka w tym wieku to propozycje edukacyjne, które jednocześnie bawią i uczą. 

Zabawki dla trzylatka to najczęściej zabawki edukacyjne. Ponieważ zachęcają dziecko do kreatywnej zabawy, uczą nowych umiejętności. A także rozwijają koordynację, zdolność logicznego myślenia, mowę.

W naszej ofercie znajdziesz także zabawki edukacyjne dla 3-latka, które posiadają odpowiednie funkcje rozwojowe dla tej grupy wiekowej. Przyczyniając się do ćwiczenia nowych umiejętności maluchów. Każda z nich pozytywnie wpływa na kreatywność i spostrzegawczość dziecka. 

Zabawki pozwalają ćwiczyć naukę na przykładzie i poprzez naśladownictwa. Odpowiednie zabawki uczą również wrażliwości dotykowej, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową podczas wykonywania precyzyjnych ruchów. Nasze zabawki edukacyjne sprawią, że dziecko nie będzie się bało wchodzić w świat, który dotychczas był dla niego zagadką.

Pomysł na prezent dla 3 latka

Trzyletnie dziecko to maluch, któremu się wydaje, że jest już w pełni samodzielny. Dziecko w tym wieku chodzi, biega, skacze i tańczy oraz lubi robić wszystko po swojemu. Bardzo chętnie się bawi, bo to jest dla niego sposób na poznawanie i doświadczanie świata.

Kupując zabawkę dla trzylatka nie kierujmy się jego ceną. Wybierając zabawkę dla trzylatka, warto kierować się zarówno najpopularniejszymi trendami. Jak i również tym, czym dziecko się interesuje. W naszym sklepie jest ogromny wybór zabawek dla trzylatka. Mogą to być:

Zabawki edukacyjne od 3 lat – wszelkie układanki dla trzylatków sprawdzą się znakomicie. To mogą być zabawki drewniane lub plastikowe. Zabawki tego typu rozwijają zdolności i wyobraźnię przestrzenną.

Klocki od 3 lat – oczywiście takie dla maluchów, z dużymi elementami. Zabawa klockami to jedna z najbardziej kreatywnych, wciągających i potrzebnych zabaw dla dzieci w tym wieku. Dziecko uczy się w ten sposób konstruować różne obiekty. A także bawi się jednocześnie kolorami, kształtami. Oraz uczy się logicznego myślenia i rozwija swoje zdolności manualne.

Zabawki pluszowe – znakomite dla każdego dziecka. Przytulanki, misie i inne pluszaki szybko zyskują sympatię dzieci i stają się ich najlepszymi przyjaciółmi.

Książeczki od 3 lat – w sprzedaży nie brak książeczek dla trzylatków, po które warto sięgnąć. Te publikacje mają niewiele tekstu, ciekawe ilustracje i dziecięcą tematykę.

Puzzle z dużymi elementami – mogą być wykonane z pianki lub drewniane, plastikowe lub z grubego kartonu.

Lalki oferta lalek to prawdziwe królestwo, w którym można znaleźć szmaciane przytulanki, lalki o kształcie bobasów. A także lalki do ubierania, opiekowania się nimi i zabawy w dom. Zabawa lalkami jest ciekawa, uczy empatii i rozwija wyobraźnię.

Malowanki i rysowanki – to prawdziwa frajda dla dzieci w tym wieku, by pokolorować po swojemu ilustrację w książeczce albo stworzyć własną. Rysunki i kolorowanie to zajęcia niezwykle kreatywne i rozwijające dziecięcą pasję i wyobraźnię.

Dziecięce instrumenty – nic tak nie rozwija słuchu i zdolności muzycznych, jak możliwość samodzielnego grania na cymbałkach albo na dziecięcej gitarze.