• Kategorie
  • Parametry
  • Wózki dla lalek

Małe dziewczynki przeważanie uwielbiają zabawę lalkami. Mogą poczuć się wtedy jak dorosłe mamy, które opiekują się swoim dzieckiem. Ze względu na to, że nasze pociechy często chcą naśladować dorosłych. To warto zastanowić się nad zakupem wózka dla lalki. Dzięki temu wyprawa na spacer będzie dla dziewczynki prawdziwą frajdą.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wózków dla lalek, znanych marek – Smoby, Viga, Natalia, jak i wiele innych. Każda tego typu zabawka jest wykonana z najlepszej, jakości tworzyw i tkanin. W naszym sklepie znajdziemy przede wszystkim stabilne wózki głębokie ważące około dwóch kilogramów. Jak również lekkie spacerówki lub parasolki. Większość z nich z łatwością można złożyć i umieścić pod wózkiem dla dziecka. Oprócz tego wszystkie wózki mają świetnie wyprofilowane kółka. Dzięki czemu doskonale sprawdzą się podczas spaceru wokół pokoju, jak i w ogrodzie czy na podwórku.

Wybierając wózki dla lalek, warto zwrócić uwagę na ich wymiary. Ulubiona lala musi mieć przecież zapewniony wygodny spacer. Produkty tego typu będą dobrym pomysłem na prezent. Na przykład z okazji urodzin czy Dnia Dziecka.

Wózek dla lalek

O wózku dla swoich lalek z pewnością marzy każda mała dziewczynka. To doskonały element codziennej zabawy, który można wykorzystać nie tylko podczas spędzania czasu w domu. Dzięki wózkowi ulubioną lalkę można również zabrać na spacer. Wózki mogą być wykonane w rozmaity sposób. Wyróżnia się trzy podstawowe typy:

  •  Wózki wiklinowe, które przeznaczone są do użytku raczej domowego;
  •  Wózki drewniane, sprawdzające się w domu oraz na zewnątrz, przy ładnej, suchej pogodzie;
  •  Wózki wykonane z tkaniny i plastiku, najbardziej uniwersalne, dostosowane najczęściej do używania w domu oraz poza nim.

Współczesne wózki posiadają typowo dziewczęcą kolorystykę. Na uwagę zasługują również przyjemne dla oka kolorowe wózki. Takie które z pewnością znajdą uznanie wśród dziewczynek w każdym wieku. Wiele z tych wózków posiada również motyw bajkowy. To idealna zabawka dla małych fanek bajek Disneya.

W naszym sklepie znajdziemy wózki, które posiadają wiele użytecznych funkcji. Przykładowo można otrzymać wózki dla lalek trzyfunkcyjne, czterofunkcyjne: łączące w jednym spacerówkę, wózek głęboki. Większość posiada kosz pod wózkiem oraz torbę do przewieszenia przez rączkę wózka.

Wózki od Smoby

Smoby to lider na francuskim i europejskim rynku zabawek. Firma Smoby, od wielu lat produkuje i dystrybuuje zabawki dla dzieci. W wieku od 0 do 12 lat. W naszym sklepie również można znaleźć wózki tej marki:

  • SMOBY Disney Princess Wózek głęboki;
  • SMOBY Spacerówka Frozen;
  • SMOBY Wózek Głęboki Baby Nurse Mój Pierwszy Wózek.

Marka Smoby oferuje śliczne wózki dla lalek w pastelowych kolorach, ozdobione motywami ulubionych dziecięcych bajek. Wszystkie wózki wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale, są stabilne i prawidłowo wyważone. A przy tym do złudzenia przypominają prawdziwe wózki dla niemowląt. Do wyboru są zarówno głębokie gondole, jak i wózki w typie spacerówki. Dzięki takim akcesoriom zabawa na pewno będzie udana. Wózek dla lalek to ponadczasowa zabawka, która szybko się nie znudzi. A także może posłużyć Twojemu dziecku, przez co najmniej kilka lat.