• Kategorie
  • Parametry
  • Warzywa i owoce

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych w różnych codziennych czynnościach. Chłopcy majsterkują a dziewczynki gotują obiadki. Podczas takiej zabawy maluchy nabierają różnych umiejętności. Takie, które w późniejszym życiu okazują się bardzo przydatne.

Dzieci uwielbiają podpatrywać otoczenie, dlatego też tak często bawią się w dom, restaurację lub kuchnię. Owoce i warzywa do krojenia to pomysł na zabawę dla dzieci lubiących pomagać w kuchni. Dzieci lubią pomagać rodzicom w przygotowaniach posiłków, czasami brakuje nam pomysłu, co można dziecku dać do zabawy. Tak, aby mogło bezpiecznie bawić się w gotowanie.

W naszym sklepie można znaleźć zestaw drewnianych owoców. To świetna atrakcja dla dzieci podczas zabawy w kuchnię lub sklep. Owoce bardzo łatwo można przekroić. A następnie można je połączyć, gdyż posiadają rzep wewnątrz każdego owocu.

Poprzez zabawę w kucharza dziecko może w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się zasad gotowania, bezpiecznego spędzania czasu w kuchni wraz z rodzicem. Dzieci uwielbiają edukacyjne zabawy, w których mogą naśladować dorosłych.

Warzywa i owoce, jako zabawki dla dzieci

Owoce i warzywa do krojenia to pomysł na zabawę dla dzieci lubiących pomagać w kuchni. Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, a że prawdziwe narzędzia i sprzęty kuchenne są dla nich nieporęczne i nie zawsze bezpieczne. To warto zakupić dziecku drewniane warzywa i owoce.

Te starannie wykonane z drewna i bezpieczne zabawki sprzyjają tworzeniu historii i rozwijają kreatywność dziecka. A także zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji. Pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierając umiejętności społeczne. Oraz zabawy z rówieśnikami lub rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości. A także rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Warzywa do krojenia marki Viga to zabawki wykonane z drewna. Każdy element mocowany jest na rzep, więc jest łatwy do przekrojenia. Z zestawem warzyw Twoje dziecko z łatwością nauczy się posługiwać nożem oraz przekrawać swoje ulubione produkty pełne witamin. Dzięki zabawie z warzywami dziecko nie tylko ćwiczy zdolności manualne oraz motorykę rączek. Jak i również poznaje warzywa i ich nazwy.

Pociechy, które wyjątkowo lubią obserwować, co się dzieje w kuchni, mogą spróbować swoich sił na drewnianej desce z warzywami, których części połączone są za pomocą rzepa.