• Kategorie
  • Parametry
  • Warsztaty i narzędzia

Każde dziecko może wcielić się w rolę mechanika dzięki zabawkowym warsztatom z narzędziami. Mały majsterkowicz w swoim warsztacie może mieć wszystkie niezbędne do pracy narzędzia. Warsztat i narzędzia to zabawka bardzo kreatywna, rozwijająca wyobraźnię.  Jest to idealna zabawka dla Twojego dziecka.

W naszym sklepie dostępne są zabawki sprzedawane w zestawach składających się ze stolika warsztatowego, półek oraz narzędzi. A także w częściach, więc zawsze można coś dokupić nowego naszemu dziecku. Ogromny asortyment zabawek daje rodzicom możliwość urządzenia swojemu dziecku warsztatu z prawdziwego zdarzenia.

Warsztat małego majsterkowicza to marzenie każdego dziecka. Ta zabawka stanowi doskonałe miejsce do długotrwałej zabawy i efektywnej nauki.

Narzędzia zabawki dla dzieci

Każdy chłopiec chce naśladować swojego tatę, więc z ciekawością zgłębia tajniki majsterkowania, konstruowania i budowania. Nie tylko z boku obserwuje, ale także bardzo pragnie pomóc.

Dzieci mogą mieć w swoich warsztatach narzędzia, którymi, na co dzień posługuje się mechanik. Zabawki narzędzia dla chłopców mogą być drewniane lub plastikowe. W naszym sklepie dostępne są także zabawkowe narzędzia.  Takie, które zaprojektowano specjalnie z myślą o naszych ciekawych świata pociechach.

  •  Smoby Bob Budowniczy Wiertarko – wkrętarka;
  •  Zestaw Narzędzi w Walizce 12 elementów;
  •  Smoby Skrzynka Narzędziowa Black&Decker;

Kompletny warsztat

Warsztaty majsterkowicza zagwarantują doskonałą zabawę małemu odkrywcy, a narzędzia wyćwiczą sprawność jego rączek, pobudzą jego wyobraźnię oraz zachęcą go do konstruowania. Zabawki te pomogą rozwinąć logiczne myślenie oraz umiejętności zręcznościowe dziecka. A także idealnie łącząc naukę z zabawą.

Dzieciaki uwielbiają zabawy wkręcanie, wykręcanie, wiercenie, reperowanie pochłonie dziecko na wiele godzin zabawy. Dlatego w naszym sklepie prezentujemy szeroki wybór zestawów majsterkowicza oraz rozmaitych narzędzi. Dzięki którym przeprowadzanie napraw oraz budowanie stanie się jeszcze prostsze. W naszym sklepie znajdziemy takie warsztaty jak:

  • Smoby Warsztat Bricolo Cars;
  • Smoby Warsztat 95 akc. Ultimate Black&Decker.