• Kategorie
  • Parametry
  • Traktory

Traktory dla dzieci to jedne z częściej kupowanych pojazdów budowlanych — zabawek dla dzieci. Traktory podobają się małym i dużym dzieciom, jak i dorosłym. Traktory dla dzieci to idealne zabawki na podwórko. Można się nimi bawić na placu zabaw, odgrywać różne role. A także wymyślać ciekawe zabawy wspólnie z kolegami.

Dzieci w różnym wieku lubią bawić się w farmę. Marząc o tym, by w przyszłości zasiąść za kierownicą prawdziwego ciągnika rolniczego. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, w naszym sklepie przygotowaliśmy rozbudowaną kolekcję różnych typów maszyn rolniczych. Prezentowane w sklepie traktorki dla dzieci to pięknie wykonane, bardzo szczegółowe i bardzo trwałe zabawki. W sklepie znajdziemy traktory takich firm jak: Big, Falk, Smoby, Wader, Wader Quality Toys oraz wiele innych renomowanych firm.

Traktory, które znajdziesz w naszym sklepie szybko przyciągną uwagę każdego dziecka. W sklepie wyróżniamy traktorki dla dzieci zabawka, jak i również traktory, na których mogą jeździć dzieci same.

  •  Falk Jeździk Traktor Farm Mustang + przyczepa;
  •  Falk Traktor Ranch Zielony Przyczepa Koparka lem.

W naszym sklepie znajdziecie również realistyczne mini modele maszyn rolniczych, wykonane z dbałością o realistyczne odzwierciedlenie wszystkich szczegółów.

Traktor zabawka

Traktory dla dzieci to zabawka bardzo uniwersalna. Możemy bawić się samym ciągnikiem, możemy doczepiać do niego wiele różnych elementów. Przez co jego przeznaczenie będzie się zmieniać.

Traktory, kombajny i maszyny to obiekt fascynacji niejednego malucha. Zabawki z serii rolniczej to idealna propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Duży, kolorowy traktor zabawka fantastycznie sprawdzi się w domu i w piaskownicy

Auta to podstawowa zabawka, a traktory to jeden z częściej wybieranych pojazdów. Dorośli darzą go sentymentem, mali uwielbiają, bo można z nim "coś" robić. Wkładać do środka różne rzeczy, korzystać z dodatkowych funkcji i bawić się w prawdziwego rolnika. Traktory przeniosą dziecko do kolorowego świata zwierząt domowych i natury — na wieś.