• Kategorie
  • Parametry
  • Telefony

Od zawsze wiadomo, iż dzieci najbardziej lubią bawić się zabawkami dorosłych. Typu kluczyki od samochodu, pilot od telewizora czy właśnie telefon komórkowy.

Telefon zabawka dla dziecka to nie smartfon ani żadne inne urządzenie, które pozwala się maluchowi kontaktować z innymi. Telefony zabawkowe to proste urządzenia, które zaliczają się do kategorii zabawek interaktywnych i edukacyjnych.

Dzieci są bardzo dobrymi obserwatorami i chętnie naśladują dorosłych. W dzisiejszych czasach umiejętność poruszania się w elektronicznym świecie jest bardzo cenna. Dlatego wśród najchętniej kupowanych prezentów pojawiają się telefony dla dzieci.

W naszym sklepie również znajdziecie telefoniki dla dzieci. Zabawki te spełniają również funkcje edukacyjne. Nauka cyfr, alfabetu czy obcego języka może za ich pomocą stać się dużo łatwiejsza.

  •  Smartfon smily play;
  •  Zabawka telefon żółw;
  •  Uśmiechnięty telefon smily play.

Interaktywny telefon dla dzieci

Telefon to doskonała zabawka interaktywna zachęcająca do gaworzenia i wypowiadania pierwszych słów. Zabawkowy telefon może sprawić dziecku wiele radości. Oraz może posiadać wiele funkcji, dzięki którym maluch poznaje świat. A także zwiększa swoje możliwości fizyczne oraz intelektualne.

Telefony edukacyjne dla dzieci są kolorowe i przyciągają uwagę. A dodatkowe funkcje dostosowane są do potrzeb i umiejętności małych dzieci. Telefon zabawka dla niemowlaka jest sporych rozmiarów. A także posiada zaledwie kilka wystających i wyraźnych guziczków, które należy wcisnąć.

Telefon jest odpowiednią zabawką dla dziecka już od 6 miesiąca życia. Można z nim miło spędzić czas, udając, że dzwonimy do babci, dziadka czy cioci. Dzięki telefonowi dla dziecka maluch rozwija umiejętność mowy. A im więcej dźwięków on wydaje tym bardziej dziecko jest nim zainteresowane. Telefon zabawkowy w postaci grzechotki i przywieszki można zabrać na spacer. A także w podróż czy do przychodni.

Dzięki tej zabawce Twoje dziecko ćwiczy:

  • Mała motoryka;
  • Koordynacja wzrok-ruch;
  • Percepcja wzrokowa;
  • Percepcja słuchowa.
ZABAWKA TELEFON 615180
ZABAWKA TELEFON 615180
Produkt niedostępny
SMARTFON SMILY PLAY
SMARTFON SMILY PLAY
Produkt niedostępny
ZABAWKA TELEFON 0628467
Produkt niedostępny
ZABAWKA TELEFON 0629453
Produkt niedostępny
ZABAWKA TELEFON 0630814
ZABAWKA TELEFON 0630814
Produkt niedostępny
ZABAWKA TELEFON ŻÓŁW 0629462
ZABAWKA TELEFON ŻÓŁW 0629462
Produkt niedostępny
ZABAWKA TELEFONIK
ZABAWKA TELEFONIK
Produkt niedostępny
ZABAWNY TELEFON SMILY PLAY
Produkt niedostępny