• Kategorie
  • Parametry
  • Spychacze

Podczas budowy dróg, autostrad, budynków, wykorzystywany jest ciężki sprzęt, do którego zalicza się m.in. spycharkę. Jest to jedna z najbardziej popularnych maszyn na polskim rynku budowlanym. Sympatyczna zabawka w kształcie spychacza jest tym, o czym marzą wszyscy mali chłopcy. Pojazd budowlany to idealna zabawka dla każdego małego fana wszelkich pojazdów. Doskonała zabawka dla najmłodszych i atrakcyjny model do kolekcji.

W naszym sklepie również można znaleźć spycharki dla dzieci. Tego typu pojazdy muszą być poręczne tak, aby dziecko z łatwością mogło trzymać je w rączce. Dzięki czemu można zabrać go wszędzie ze sobą. Zabawka zapewni mnóstwo świetnej zabawy na długie godziny.

  • Wonderworld  — Autko spychacz #H1 — to maszyna, którą można rozmontować na części, co jeszcze bardziej zainteresuje małego odkrywcę.
  • BIG sansibar Pawer Worker Spychacz – pojazd ten posiada ruchomą łyżkę;
  • Dickie Constr Spychacz Liebherr Na Kabel 40cm – koparko spycharka posiada efekty dźwiękowe, tak samo jeździ do przodu i do tyłu.

Spychacz dla dzieci

Spychacz to idealna zabawka dla maluszka, który uwielbia zabawę samochodami, traktorkami oraz innymi sprzętami. Wspomaga prawidłowy rozwój dziecka oraz zapewnia mnóstwo frajdy. To prawdziwe wyzwanie dla małych budowniczych. A także wielbicieli ciężkiego sprzętu budowlanego.

Realistyczne wykonanie zabawki zachwyci każdego małego miłośnika wielkich maszyn budowlanych. Dziecko może wcielić się w rolę operatora maszyny lub kierownika budowy. Na którym spoczywa odpowiedzialność za planowanie i wykonywanie poszczególnych działań. Zabawka doskonale nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak i w piaskownicy. Spychacz to doskonały prezent dla malucha zafascynowanego wielkimi maszynami budowlanymi.

Większość spycharek w naszym sklepie posiada ruchome elementy, które pozwalają dziecku rozwijać zdolności manualne i ruchowe oraz wzbudzają jego ciekawość. Ruchoma łyżka oraz skrętny tył auta odzwierciedlają realistyczną funkcjonalność pojazdu.

Dziecko może bawić się poruszając łopatą, zbierając przedmioty lub przenosząc je na tylną podstawkę zabawki. Ta wielofunkcyjna zabawka rozwija koordynację ruchową i sprawność motoryczną dziecka.