• Kategorie
  • Parametry
  • Śmieciarki

Śmieciarka jest jednym z tych pojazdów, który zajmuje szczególne miejsce wśród ulubionych dziecięcych zabawek. Do tego jest dowodem na to, że sprzątanie może być super zabawą.

W naszym sklepie posiadamy duży wybór aut ciężarowych typu śmieciarka. Dla wielu maluchów śmieciarka to pojazd, który do złudzenia przypomina te jeżdżące po naszych ulicach. Dlatego ta super zabawka dostarczy maluchowi niezapomnianych wrażeń. Te zabawki dostępne są dla każdego dziecka w różnym wieku. Szczególnie polecamy takie modele jak:

  •  LT Pojazd z Uchwytem Śmieciarka Pop Haulers;
  •  Super Truck Śmieciarka WADER;
  •  DICKIE Śmieciarka.

Zabawki wykonane są z wysokiej, jakości materiałów oraz zapakowane są w estetyczne pudełka. Dzięki czemu idealnie nadają się na prezent.

Śmieciarka dla dzieci

Kolorowa, zabawkowa śmieciarka dla dzieci nadaje się do zabawy w domu, jak i na świeżym powietrzu. Śmieciarka świetnie sprawdzi się przy przewozie klocków oraz różnego rodzaju materiałów sypkich  jak choćby piasek. Każdy chłopak fascynuje się śmieciarką, którą często może podziwiać na ulicy w swojej okolicy.

W wielu sklepach dostępne są zabawki śmieciarki z różnymi dodatkowymi funkcjami.  Często te zabawki zostają wyposażone w realistyczne efekty świetlne. A także dźwiękowe charakterystyczne dla śmieciarek. Wiele samochodów tego typu dodatkowo są wyposażone w kontener, który maluch może podnosić i opuszczać tyle razy ile tylko zechce. Takie autko z pewnością pobudzi wyobraźnię dziecka. A także sprawi, że zabawa będzie jeszcze większą frajdą.

W naszym sklepie dostępne są śmieciarki takich marek jak: Little Tikes, Dickie, Wader. Firma Wader to polski producent zabawek, który jest obecny na rynku od ponad 24 lat. Firma należy do ścisłej czołówki europejskich producentów zabawek. Z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci.

Dziecko, które korzysta z tych śmieciarek na pewno wymyśli dużo ciekawych scenek. Z udziałem funkcyjnej zabawki ciężarówki. Ruchome komponenty bez wątpienia zachwycą wszelkich niepokaźnych majstrów. Podnoszenia i opuszczania pojemników ze śmieciami nie będzie końca.

Zabawki dostępne w naszym sklepie zostały wykonane bardzo solidnie i wiernie odzwierciedla prawdziwy pojazd. Z taką maszyną wywóz śmieci i dbanie o porządek w mieście będzie banalne proste!