• Kategorie
  • Parametry
  • Naczynia

W dobie gdzie gotowanie jest na topie, programów kulinarnych jest mnóstwo. A blogów kulinarnych masa to i tak dzieci lubią bawić się w kucharzy. Warto dziecku sprezentować zestaw kuchennych garnków i przyborów kuchennych.

Dziecięce zestawy garnków będą przydatne w każdej domowej kuchni małego szefa kuchni. Świetnie się sprawdzą do gotowania obiadków dla lali i misiów. Produkty do gotowania rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. A także sprawiają dużo radości przy wielogodzinnej zabawie.

W naszym sklepie również dostępne są zestawy kuchenne dla dzieci. Znajdziesz u nas produkty kultowych marek: Ecoiffier, Smoby. Te naczynia dla dzieci są bardzo ładnie i estetycznie wykonane. Żywe kolory tych garnków sprawiają, że każde dziecko będzie chciało je mieć u siebie w pokoiku.  

  • Ecoiffier AGD Zestaw Śniadaniowy – w skład zestawu wchodzi ekspres do kawy z kapsułkami, gofrownica, toster. A także kubki, talerzyki i sztućce;
  • Ecoiffier Abrick Akcesoria do Gotowania — w skład zestawu wchodzą foremki do pieczenia ciasta, wałek, pudełko mąki, mleko, śmietana i majonez.
  • SMOBY Porcelana Masha i Niedźwiedź — serwis herbaciany zawiera czajniczek do zaparzania herbatki, śliczne filiżaneczki, talerzyki, zdobioną cukierniczkę.

Naczynia zabawki dla dzieci

Twoje dziecko najlepiej uczy się poprzez codzienną zabawę. Zachęcając do zabawy przyczyniasz się do rozwoju jego kreatywności, zmysłów i zdolności poznawczych.

Małe dziewczynki uwielbiają zabawę w gotowanie i wspólnie spędzony czas wraz z dorosłymi przy przygotowywaniu codziennych posiłków. A zestaw garnków świetnie sprawdzi się w każdej dziecięcej kuchni.

Zabawa dziecięcymi naczyniami ma sporo wartości edukacyjnych – dzieci przygotowują posiłki, podają do stołu, uczą się robić porządek i odstawiać wszystko na swoje miejsce. A wszystko odbywa się w kolorowej i cieszącej oczy oprawie. Naczynia kuchenne dla dzieci wykonane są z wysokiej, jakości plastiku lub drewna. Więc zachwycają niepowtarzalną kolorystyką i niepowtarzalnym designem.

Zestaw do gotowania zapewni wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Dzieci często lubią pomagać rodzicom w kuchni. Dlatego teraz będą mogły również przygotowywać smaczne posiłki dla swoich lalek i misiów.