• Kategorie
  • Parametry
  • Misie Episie

Misie Episie to znane i lubiane przez wszystkie dziewczynki słodkie misie. Misie Episie to oryginalna seria marki Epee. Marka Epee Polska to jedna z najmłodszych firm w branży zabawek, która jednocześnie w ciągu zaledwie kilku lat stała się jednym z największych importerów i dystrybutorów zabawek.

Misie Episie to hit wśród zabawek. Interaktywny miś mówi je i potrzebuje miłości jak prawdziwe dziecko. Dzięki swojej wielkości można go zabrać ze sobą w każde miejsce.

W naszym sklepie również dostępne są te słodkie misie gotowe, aby się nimi zaopiekować. Misie te dostępne są w kilku kolorach, więc każde dziecko będzie mogło wybrać swój ulubiony. Polecamy również zebrać całą serię tych misiów. Miś ma postać breloczka, którego możesz przypiąć do plecaczka waszego dziecka.

Interaktywne misie

Misie Episie to najsłodsze interaktywne misie. Miś Epiś jest świetną zabawką dla każdej dziewczynki. Pobudza wrażliwość i rozwija empatie u dzieci. Dzięki funkcji mówienia Miś informuje o swoich potrzebach. Takich jak: pogłaszcz mnie, nakarm mnie, zabierz mnie ze sobą i kocham Cię mamusiu.

Misie Episie marki Epee to urocze zabawki interaktywne. Wykonane zostały z najwyższej, jakości miękkiego materiału. Po włączeniu zabawki miś wita się mówiąc "Mamo! Mamusiu!". Od tej chwili zadaniem dziecka jest opieka nad maleńkim misiem. Można go przytulać, głaskać i karmić. Gdy jest głodny, co sygnalizuje świecącym noskiem, należy go nakarmić buteleczką lub pogłaskać po główce. W podzięce miś odpowie: "Kocham Cię, Mamusiu".

Każdy Miś Epiś posiada buteleczkę do karmienia i łańcuszek z zapięciem typu karabińczyk. Dzięki niemu dziecko może mieć swojego misia zawsze przy sobie.

Ta zabawka jest idealnym prezentem dla dziecka, które chcemy nauczyć systematyczności, odpowiedzialności i troski o innych.

Kolorowy Miś Epiś zostanie nieodłącznym towarzyszem każdej dziewczynki. Zabawka posiada praktyczny łańcuszek. Dzięki któremu możesz przypiąć ją do plecaka, piórnika czy spodni.

Miś Epiś to:

  • Świecący nosek;
  • Funkcja mówienia;
  • Funkcja płaczu;
  • Reakcja na podanie buteleczki;
  • Reakcja na głaskanie po główce.