• Kategorie
  • Parametry
  • Maty edukacyjna

Zdrowy rozwój naszego dziecka, zarówno w aspekcie emocjonalnym i fizycznym jest najważniejszy. Dlatego nie pozwólmy, aby nasze dziecko się zaziębiło i kupmy dla niego matę. Często już trzymiesięczne maluchy chcą turlać się po podłodze. Parkiet jest twardy, dywany niezbyt czyste, koce nieporęczne. Na macie edukacyjnej maluszek ma ciepło i odpowiednio miękko, aby bez potłuczeń wykonywać pierwsze akrobacje. Utrzymanie czystości jest przy tym bardzo łatwe. Mata edukacyjna jest bardzo lubiana przez dzieci. A także może służyć dzieciom od pierwszych dni życia.

W naszym sklepie znajdziesz maty edukacyjne i gimnastyczne dla maluchów w każdym wieku. Czekają na Ciebie maty dla najmłodszych pociech, które dopiero uczą się siadać i chodzić. A także maty dla nieco starszych dzieci, które uwielbiają interaktywne zabawki. Te maty umożliwiają bezpieczną zabawę na brzuszku, pleckach i na siedząco. Interaktywne, świecące lub wydające dźwięk elementy z pewnością zaciekawią każdego malucha. A także przyczynią się do rozwoju jego zdolności motorycznych. W ofercie również dostępne maty edukacyjne dla starszych maluchów. Do wyboru mamy maty elektroniczne, maty z samochodzikami. Jak i również maty w formie puzzli, dzięki którym dziecko może poznawać kształty, kolory, litery i liczby. A także ćwiczyć swoją motorykę.

  •  Mata edukacyjna do zabawy 27290;
  •  Mata Edukacyjna 8504 Zwierzątka + Palma;
  •  Mata edukacyjna FB600483 pianinko mata róż.

Mata dla dzieci

Maty edukacyjne stworzone są tak, aby skłaniać niemowlaki do spędzania czasu na brzuszku w poszukiwaniu atrakcji. A to jest najlepsza pozycja, aby ćwiczyć mięśnie tułowia. I w przyszłości zapewnić dziecku prosty, zdrowy kręgosłup.

Mata edukacyjna może mieć różne funkcje, które zależą głównie od wieku maluszka. Najmniejsze dzieci w wieku 3 miesięcy zazwyczaj obserwują wiszące nad głową zabawki. Z czasem jednak dziecko zacznie sięgać po nie rączkami i dokładnie oglądać każdy element maty edukacyjnej.

Piękna, kolorowa mata wraz z zestawem wesołych zabawek o różnych kształtach i rozmaitych dźwiękach. Takich jak grzechotanie, piszczenie, szelest. To wspaniała atrakcja dla małego dziecka. Mata dla dzieci rozwija zmysł wzroku, słuchu i dotyku. A także wzmacnia koordynację ruchowo – słuchową maluszka. Zachęca także do podnoszenia główki, wzmacnia mięśnie karku i plecków.

Mata edukacyjna pozwala dziecku rozwijać swoje umiejętności i szybko uczyć się nowych rzeczy.