• Kategorie
  • Parametry
  • Łóżeczka turystyczne

Podstawowy i obowiązkowy element każdej młodej rodziny to łóżeczko dziecięce. Myśląc o takim meblu ma się zazwyczaj w głowie tradycyjne łóżeczko. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej sprawdza się również mobilne łóżeczko turystyczne dla niemowląt. Takie łóżeczko możemy zabrać ze sobą w daleką podróż wakacyjną. A także w przypadku wyjazdu do rodziny na weekend.

To wielofunkcyjne łóżeczko turystyczne dla niemowląt doskonale może zastąpić tradycyjne łóżeczko. Idealnie się sprawdzi również w warunkach domowych. Ponieważ tego typu łóżeczko możemy ustawić w każdym pomieszczeniu. Łóżeczko turystyczne z powodzeniem posłuży również dziecku, jako kojec do zabawy.

Dzięki nowemu, ulepszonemu mechanizmowi składania łóżeczko doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas wyjazdów. Niewielkie rozmiary po złożeniu to niewątpliwie duży plus. Dzięki temu łóżeczko zmieści się do każdego bagażnika. A także można je przewozić z miejsca w miejsce. Dużą zaletą tego typu łóżeczek jest fakt, że sprawdzą się w każdej podróży. Tej dalszej i bliższej. Nie ważne czy jedziecie na długie wakacje, czy to tylko przeprawa na drugi koniec miasta np. do rodziny. 

W naszym sklepie również można znaleźć łóżeczka turystyczne marki Eurobaby. Wszystkie oferowane produkty posiadają stosowane certyfikaty. Gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę najmłodszym.

Wygodne łóżeczko do podróżne

Łóżeczka turystyczne dla dzieci są to składane akcesoria, które można bezpiecznie przewozić w samochodzie. Składane łóżeczko turystyczne dla dzieci okażą się przydatne, jeżeli często podróżujemy. A także, wtedy, gdy nocujemy w miejscu. Gdzie nie ma standardowego łóżeczka dla malucha.

Zalety łóżeczek turystycznych

  •  Umożliwiają one podróżowanie do dowolnego miejsca bez obawy o bezpieczny nocleg dla malucha;
  •  Dodatkowe miejsce do snu dla dzieci przyjeżdżających wraz z rodzicami w odwiedziny do naszego mieszkania;
  • Modele osiągające wielkość standardowego kojca mogą być również używane przez dziecko, na co dzień.

Przy wyborze łóżeczka turystycznego warto zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria i rozwiązania ułatwiające użytkowanie łóżeczka. Najbardziej popularna opcja to:

  • Łóżeczko turystyczne z przewijakiem;
  • Łóżeczko turystyczne z moskitierą – zapewnia dziecku możliwość obserwowania tego, co dzieje się poza łóżeczkiem, i jednocześnie chroni malucha przed owadami;
  • Łóżeczko turystyczne z zadaszeniem – pozwala chronić dziecko przed promieniami słonecznymi;
  • Łóżeczko turystyczne z materacem – kupując łóżeczko z materacem, nie trzeba się martwić o dodatkowe miękkie wyłożenie w jego wnętrzu;
  • Łóżeczko turystyczne z kołyską – dodatkowe elementy dołączone są do nóg łóżeczka i sprawiają, że w prosty sposób można traktować łóżeczko jako uspokajającą kołyskę.