• Kategorie
  • Parametry
  • Leżaczki bujaczki

Na rynku możemy znaleźć wiele gadżetów, które przydadzą się rodzicom małego szkraba. Każdy rodzic dąży do tego, aby ułatwić sobie opiekę nad maleństwem. W tym celu wykorzystuje hity ostatnich lat. Jednym z nich są sprawdzone leżaczki dla niemowląt. Często wyposażone również w funkcje bujaczka.

Leżaczki i huśtawki to wspaniała oferta prezentów dla każdego niemowlaka. W naszym sklepie można znaleźć różne modele leżaczków. Od tych najprostszych, podobnych do fotelików samochodowych, bez dodatkowych funkcji. Jak i również takie ze wbudowanymi wibracjami, automatycznym bujaniem i melodyjkami. W ofercie naszej znajdziecie przede wszystkim:

  • Leżaczek bujaczek 88945;
  • Leżaczek bujaczek fb001316 8616 zielony;
  • Huśtawka elektroniczna ty801m cream.

Mini huśtawka dla dzieci

Leżaczek-bujaczek to obecnie bardzo ważny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Wielu rodziców nie wyobraża sobie wychowania dziecka bez tego urządzenia.

Na rynku dostępnych jest wiele leżaczków bujaczków dla dzieci. Przy ich wyborze warto sprawdzić, z jakich materiałów leżaczek dla niemowlaka został wykonany. Ważne jest również to, aby do sprzętu został dołączony pałąk z zabawkami. Dzięki temu maluch nie będzie marudził nawet przez dłuższy czas pozostawiony sam sobie. Najlepiej, gdyby leżaczek został wyposażony również w pozytywkę. Dzięki temu w tym miejscu maluszek będzie mógł zasypiać. A kojące dźwięki będą mu w tym pomagały.

Leżaczek dla niemowlaka to urządzenia, które znajduje się w większości domów, w których jest małe dziecko. Może spełniać wiele funkcji. Zabawiać młodego człowieka pozwalając mu spoglądać na otaczający świat z półleżącej perspektywy. Może również pełnić funkcję krzesełka do karmienia oraz jako miejsce na krótką drzemkę.

Podstawowe zastosowania bujaczka:

  • Podstawowym jego zastosowaniem jest jednak zapewnienie małemu dziecku bezpiecznej przestrzeni do odpoczynku;
  • Większość leżaczków pozwala na swobodne regulowanie pozycji, w jakiej znajdują się nóżki — co oznacza, że konstrukcję można dopasować odpowiednio do sytuacji (drzemka, odpoczynek, karmienie);
  • Leżaczki posiadają stosowne zabezpieczenia (zwykle są to pasy 3-punktowe), dzięki czemu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo pociechy;
  • Odpowiednio dobrany może w pewnych sytuacjach zastąpić kołyskę lub łóżeczko;
  • Leżaczki należą do produktów dość lekkich, a zatem są bardzo mobilne.

Idealnie się sprawdzą podczas jedzenia posiłku, gotowania obiadu czy sprzątania. W tym celu można zapiąć dziecko w bezpieczny leżaczek i można je ze sobą zabrać do np. do kuchni. Leżaczek ustawiony na podłodze lub blacie umożliwi niemowlakowi swobodne obserwowanie zarówno otoczenia, jak i samego rodzica. Dużym plusem jest jednak mobilność leżaczka, który umożliwia również łatwe zabranie go ze sobą na zewnątrz.