• Kategorie
  • Parametry
  • Kuchnie

Dzieci uwielbiają bawić się w dorosłych. A małe dziewczynki uwielbiają zabawę w gotowanie i wspólnie spędzony czas wraz z dorosłymi. Dzieci uwielbiają również codzienne przygotowywanie posiłków.

Duża kuchnia dla dzieci oraz odrobina akcesoriów spowoduje, że maluchy będą w stanie naśladować rodziców i wcielać się w postać kucharza serwując najlepsze dania. Na szczególną uwagę zasługują kuchnie dla dzieci takich marek jak: Ecoiffier, Little Tikes, Smoby i Viga. Wystarczy razem z dzieckiem obejrzeć propozycje, które są dostępne w naszym sklepie i wybrać najatrakcyjniejszą kuchnię. Kuchnie dla dzieci są łatwe w montażu i z pewnością zasługują na honorowe miejsce w pokoju dziecinnym. A także w salonie lub w innym pomieszczeniu. Wiele kuchni dla dzieci już posiada podstawowe wyposażenie. Jednak w kuchni nigdy nie jest za dużo dodatkowych sztućców, różnej wielkości talerzy. A także garnków, filiżanek i żywności.

Kuchnia dla dziecka to idealny prezent na urodziny, święta oraz za dobre sprawowanie.

Kuchnia zabawka

Dzieci uwielbiają odtwarzać w swoich zabawach sytuacje z życia codziennego, które wcześniej podpatrzą u swoich rodziców. Sprawia im to dużą przyjemność, a także pozytywnie wpływa na ich rozwój. Dlatego musimy pamiętać, aby starać się dawać im jak najlepszy przykład. Oraz wzorzec do naśladowania.

Najlepszym przykładem są zabawkowe kuchnie dla dzieci. Tego typu pomysł jest idealny na prezent dla dziecka już od 12 miesiąca życia. Do wyboru są kompleksowo wyposażone kuchnie dla dzieci od 2 roku życia. A także niewielkie zestawy kuchenne, którymi chętnie będą się bawić maluszki. Takie zabawkowe kuchnie to idealny prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

W naszym sklepie również dostępne są idealnie kolorystycznie dopasowane kuchnie dla dzieci:

Zabawa w dziecięcej kuchni ma sporo wartości edukacyjnych – dzieci przygotowują posiłki, podają do stołu, uczą się robić porządek i odstawiać wszystko na swoje miejsce. Kuchnie dla dzieci wykonane są z wysokiej, jakości plastiku lub drewna. Zachwycają niepowtarzalną kolorystyką i niepowtarzalnym designem. W zabawkowej kuchni gotują nie tylko dziewczynki, równie chętnie zaglądają do niej mali kucharze. Kuchnie i akcesoria będą doskonałym uzupełnieniem nie tylko dziecięcego pokoju. Jak i również sali zabaw w przedszkolu czy żłobku.

Podczas codziennego przygotowywania posiłków, zmywania lub sprzątania ćwiczone są umiejętności ruchowe dziecka.