• Kategorie
  • Parametry
  • Koparki

Poszukiwanie zabawek dla chłopców nie jest prostym zadaniem. Ich zainteresowania już od małego krążą głównie wokół samochodów i koparek. Pojazdy pozwalają chłopcom na zabawę w ich wymarzony sposób. Mogą oni naśladować dźwięki samochodów poruszając się z nimi po całym domu. To u nich rozwija aparat mowy, a dodatkowo wspomaga aktywność fizyczną i dba o zdrowie układu ruchu. Kiedy zakupimy maluchowi samochód, to może ona zabierać go na zewnątrz i poruszać się nimi po podwórku, przewożąc różnego rodzaju przedmioty. Takie pojazdy mogą również służyć do transportu innych zabawek. Dziecko może rozwijać z pojazdami swoją pasje do motoryzacji i uczyć się z czego składa się samochód oraz jak on funkcjonuje. 

Koparka zabawka 

Chłopcy uwielbiają bawić się koparkami i udawać, że są budownikami. Mogą oni budować różnego rodzaju konstrukcje przenosząc klocki właśnie na koparkach. W naszym sklepie mogą znaleźć Państwo różnego rodzaju pojazdy zabawki, które zapewnią rozrywkę każdemu maluchowi już od najmłodszych lat. Idealna dla chłopców w każdym wieku będzie koparka zabawka, która może służyć do transportu różnych zabawek oraz wykopywania dołków w piaskownicy. Sprawdzi się również zabawka spychacz, która służyć może do przesuwania zabawek w inne miejsce lub budowania murów z pisku. W naszym sklepie znaleźć mogą Państwo wysokiej jakości zabawki pojazdy wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych dla dzieci materiałów. 

  • Koparka samobieżna, 
  • Traktor ładowarka z przyczepą 
  • Mini ładowarka, 

To idealne zabawki dla każdego chłopca już do kilu lat. Sprawdzą się one idealnie do zapewnienia dobrej zabawy maluchowi, jak i do rozwijania jego potrzeb i zainteresowań.