• Kategorie
  • Parametry
  • Kołyski

Urządzenie pokoju dla małego dziecka to nie lada wyzwanie. Z początku będzie to miejsca do spania oraz do pielęgnacji maluszka. Szukając odpowiedniego mebelka do spania mamy do wyboru kilka produktów. W wielu sklepach dostępne są łóżeczka i kołyski. Wszystkie te wymienione mebelki do spania nadają się dla niemowlęcia. Jak i również wszystkie mają jakieś wady i zalety w sposobie ich użytkowania.

Kołyska do jeden z najważniejszych i najbardziej praktycznych sprzętów. Nie tylko zapewni niemowlęciu bezpieczne i wygodne miejsce snu i wypoczynku. A także w pewnym stopniu ułatwi rodzicom zadanie usypiania czy uspokajania maleństwa.

Kołyska to idealne rozwiązanie dla małych dzieci, które uwielbiają bujanie. Kołyski dla dzieci są zwykle trochę węższe i krótsze od standardowego łóżeczka niemowlęcego. Wykonane są zazwyczaj z drewna, niektóre modele również posiadają baldachim. Kołyska dla dziecka powinna być wygodna i bezpieczna. A także przyjemna dla oka, dlatego warto wybierać modele o delikatnym wyglądzie.

Łóżeczko kołyska

Idealnym rozwiązaniem dla małych dzieci, które uwielbiają być bujane jest kołyska. Kołyski to specjalne malutkie łóżeczka, których zadaniem jest nie tylko zapewnienie dziecku zdrowego snu. A także uniemożliwienie mu wypadnięcia na podłogę.

W naszym sklepie można znaleźć oryginalne designerskie kołyski dla małych dzieci. Kołyski posiadają specjalną konstrukcję, która pozwala na delikatne bujanie łóżeczkiem. Co w wielu przypadkach wpływa na niemowlęta kojąco, ułatwiając im sen. W sklepie prezentujemy super modele, marki: MILLY-MALLY.

Producent ten stworzył kołyski elektryczne, w których można ustawić czas bujania oraz intensywność bujania. Dzięki temu opieka nad dzieckiem staje się dużo bardziej przyjemna i mniej kłopotliwa. Zakup kołyski elektrycznej uwolni nas od konieczności ciągłego bujania dziecka przed zaśnięciem.

Zalety kołysek dla dzieci

  • Rytmiczne ruchy kołyski przypominają malcowi czas spędzony w brzuchu mamy, dlatego delikatne bujanie uspokaja i usypia dziecko, pomaga ukoić płacz i marudzenie;
  • Kołyska jest mniejsza od łóżeczka, dlatego łatwiej ją wstawić do sypialni rodziców;
  •  Bujanie wpływa pozytywnie na rozwój układu nerwowego dziecka, a dokładnie — na układ przedsionkowy mózgu;
  • Kołyska kosztuje tyle, co tanie łóżeczko, jej cena to 300-600 zł. I starcza na 4–5 miesięcy.