• Kategorie
  • Parametry
  • Klocki

Klocki to najpopularniejsza zabawka dla dzieci. Jest to zabawka ponadczasowa, która przetrwała sezonowe mody. I w równym stopniu sprawia przyjemność dzieciom, jak i bawiącym się z nimi rodzicom. Każde dziecko, bez względu na wiek, uwielbia zabawę klockami, które dają wiele możliwości. Można z nich stworzyć wygodny domek dla ukochanego misia, niezniszczalny schron dla żołnierzyków. A także świetnie wyposażony warsztat samochodowy. Bo nic tak nie rozwija kreatywności, myślenia przestrzennego. A także motoryki i wyobraźni dziecka jak budowanie z klocków.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór klocków w mniejszych i większych zestawach dostosowanych do kategorii wiekowej oraz upodobań. Klocki dla najmłodszych są duże, łatwe do układania, mają żywe kolory i sporo ciekawych elementów. Natomiast klocki dla starszych dzieci to wyjątkowe zestawy konstrukcyjne. Tego typu klocki pozwalają na wybudowanie nowoczesnych pojazdów, garaży i domów.

W sklepie znajdziemy przeróżne zestawy klocków dla dzieci, które zachwycą każdego, nie zależnie od wieku. Znajdziemy tu również wiele renomowanych producentów. Takich jak: Cobi, Dromader, Wader a także wiele innych.

  •  Wader 41820 Klocki jeżyki 64 elementy;
  •  Klocki mubi mała fabryka mebli 70 el;
  •  Jeep willys mb nawy klocki 180 elementów Cobi.

Klocki konstrukcyjne

Klocki, to jedna z najbardziej rozwijających zabawek, jakie możemy zaoferować naszemu dziecku. Budowanie, kreowanie i stwarzanie nowych budowli, czy pojazdów rozwija u dziecka wyobraźnię przestrzenną. A także uczy planowania i narracji oraz rozwija umiejętności motoryczne.

Klocki konstrukcyjne to zabawki, które cieszą się szczególną popularnością wśród przedszkolaków. Małe dzieci uwielbiają manipulować przedmiotami i tworzyć. Zabawki konstrukcyjne umożliwiają maluchom wyćwiczenie sprawności ręki i palców. Dzięki wciskaniu klocków dopasowywaniu elementów do siebie dziecko ćwiczy mięśnie nadgarstka i paluszków. Klocki konstrukcyjne to świetna zabawa dla każdego małego konstruktora.

Klocki rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętności techniczne. A także uczą cierpliwości i pomagają kształtować proces zapamiętywania. Klocki konstrukcyjne to również szansa na poznanie świata trójwymiarowych maszyn.

W naszym sklepie dostępne są tego typu klocki konstrukcyjne dla dzieci. Każdy model, który jest dostępny składa się z różnej wielkości i kształtów elementów metalowych. A także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Dodatkowo zestawy są wyposażony w narzędzia, którymi można skręcić i rozkręcić pojazd.

  • Mały konstruktor maszyny hulk prod polski Alexander;
  •  Klocki magnetyczne 3d autko 25 szt.