• Kategorie
  • Parametry
  • Eksperymenty

Eksperymenty dla dzieci to przykład nauki poprzez zabawę. Dzieci po prostu uwielbiają poznawać otaczający je świat i odkrywać zachodzące w nim procesy. Eksperymenty są dla dzieci niezwykle ekscytującym doświadczeniem, które z pewnością zapamiętają na długo.

Eksperymenty to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim poznawanie otaczającego nas świata i pobudzanie ciekawości poznawczej u dziecka. Już teraz możemy skorzystać z prostych i efektownych eksperymentów dla dzieci. Zestaw fizyczny lub chemiczny, zestaw do budowy robotów, zestaw do poznawania anatomii człowieka i inne. Będą wspaniałym prezentem dla każdego dziecka.

Wszystkie te wymienione eksperymenty dostępne są w naszym sklepie.

Eksperymenty dla dzieci w domu

Dzieci są z natury bardzo ciekawe i dociekliwe. Interesują się mnóstwem rzeczy, dopytują jak działają różne przedmioty, skąd bierze się śnieg, jak powstaje tęcza. Warto ten ich naturalny potencjał wykorzystać, by zachęcić je do zdobywania wiedzy. Wspólne eksperymenty to doskonała zabawa, a jednocześnie nauka w łatwy i przyjemny sposób. Wiedza teoretyczna podparta doświadczeniem jest dla dziecka o wiele ciekawsza. A także zachęca ich do kolejnych eksperymentów.

Nic, więc dziwnego, że dzieci tak chętnie biorą czynny udział w przeprowadzeniu rozmaitych eksperymentów. Pomysłów na tego typu zabawę jest bardzo dużo.

W naszym sklepie znajdziemy również gotowe zestawy do przeprowadzania eksperymentów w domu. Ponieważ dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę. Wzory czy długaśne wyjaśnienia są nie dla nich. Ponieważ zwykle takie suche formułki zniechęcają do dalszej nauki i odkrywania świata. Dlatego w sklepach jest wiele dostępnych gotowych zestawów. Gdzie dzieci mogą w każdym miejscu przeprowadzać  wraz z dorosłymi doświadczenia.

W naszym sklepie również takie zestawy są dostępne.  W większości takich marek jak: Clementoni, Dromader, Gonzo, Russell i wiele innych. Zestawy naukowe dla dzieci zaspakajają ich naturalną ciekawość. Maluch uczy się poprzez zaangażowanie w działanie, rozwijają myślenie przyczynowo – skutkowe. A także uczą cierpliwości, koncentracji i wytrwałości. Wspierając zainteresowania i pasje swojego dziecka, budujesz jego przyszłość.

W naszym sklepie znajdziemy:

  • Clementoni laboratorium mechaniki-maszyny rolnicze;
  • Clementoni Moje Pierwsze Doświadczenia Chemiczne;
  • Dinosaur dna stegozaur wykopaliska;
  • Zrób to sam kule do kąpieli truskawkowe mojito;
  • Gorący lód zabawki naukowe Ranok;
  • Mini hodowla kryształów kryształy świecące w ciemności;
  • Zaczarowany kwiatowy ogród kaktusów stwórz go sam.