• Kategorie
  • Parametry
  • Czuczu

Czuczu to nic innego jak marka super zabawek i gier dla dzieci. Książeczki, karty edukacyjne i zestawy łamigłówek pomagają najmłodszym poznawać świat, rozwijać wyobraźnię. A przede wszystkim pozwalają bawić się bardzo dobrze.

W naszym sklepie znajdziecie duży wybór gier edukacyjnych. Znajdziemy tu przede wszystkim:

  •  Karty obrazkowe: zwierzęta, owoce i warzywa, w domu;
  •  Duże puzzle: robaczki, ocean;
  •  Puzzle obserwacyjne: odkrywam las, odkrywam kosmos;
  •  Ale puzzle kreatywne: moje ciało;
  •  Gry logiczne od 4 lat;
  •  Książeczka kontrastowa;
  •  Edukacyjna książeczka;
  •  Memory oraz wiele innych gier.

Gry i zabawki CzuCzu rozwijają, ćwiczą koncentrację, ale przede wszystkim zapewniają wspaniałą zabawę. Dzięki przemyślanej koncepcji edukacyjnej dla każdego dziecka w wieku 0-9 lat znajdzie się coś interesującego. Dodatkowo CzuCzu posiada wspaniałą, bogatą kolorystykę, co jeszcze bardziej ucieszy każdego malucha. Od dzisiaj możesz być pewien, że Twoja pociecha poprzez zabawę zdobędzie wiele nowych umiejętności motorycznych oraz intelektualnych.

Puzzle od Czuczu

Puzzle do pary to dziesięć wesołych zwierzątek, które zamieszkały w pudełku CzuCzu. Dzięki nim zabawa będzie przyjemna dla malucha.

Dopasowywanie, szukanie, łączenie puzzli w pary, ćwiczy umiejętność kojarzenia, rozwija koordynację wzrokowo — ruchową oraz poprawia zdolności manualne. Puzzle do pary Zwierzątka to także doskonały pretekst do rozmowy o zwierzętach. Można porozmawiać z dzieckiem o ich zwyczajach, o tym, gdzie można je spotkać. A także, co lubią najbardziej jeść. Układanie puzzli pomaga koncentrować się na zadaniu, uczy wytrwałości, pozwala analizować i syntezować. 

W naszym sklepie są również dostępne duże puzzle dla dzieci od 2 lat. Ta edukacyjna gra pozwala maluchom ćwiczyć pamięć. A także pozwala trenować koncentrację i spostrzegawczość.

Zagadki — super zabawa z dzieckiem

Zagadki Czuczu ulubiona zabawa wielu dzieci. Ta zabawa sprawi Twojemu dziecku wiele radości. Zagadki CzuCzu dostępne są w czterech odsłonach, w zależności od wieku odbiorców. Wyróżniamy gry  od 2 do 3 lata, 3-4 lata, 4-5 lat oraz 5-6 lat. Każda z nich to zbiór 150 zagadek rozpisanych w bardzo przystępnej formie. Jest to książeczka wielkości zakładki, spięta klipsem w narożniku. Taka wielkość pozwala na zabranie książeczki wszędzie. A klips pozwala na łatwe zmienianie stron. Karty są sztywne i śliskie – odporne na zamoczenie i zabrudzenie. Na każdej stronie mieszczą się trzy zadania. 25 dwustronnych kart w sumie po 6 zadań na każdej, to daje 150. Taka ilość potrafi wypełnić długi czas. Zwłaszcza, jeśli stoimy z dzieckiem w kolejce do lekarza. A także, jeśli dziecko jest chore lub gdy jesteśmy na wspólnej wycieczce.

 

Rozwiązując Zagadki CzuCzu z dziećmi, wspieramy je w rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia oraz ćwiczymy ich spostrzegawczość i koncentrację.