• Kategorie
  • Parametry
  • Ciężarówki

Chłopcy mali i duzi uwielbiają samochody. Każdy w przyszłości marzy o tym, żeby jeździć super-furą jak jego tata. A także marzy o tym, aby naśladować dorosłych, którzy obsługują koparki, traktory. Jak i betoniarki i śmieciarki oraz ciężarówki.

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór ciężarówek dla małych, jak i nieco starszych dzieci. Mali chłopcy często od najmłodszych lat pasjonują się motoryzacją. Dlatego ciężarówki to często główna pozycja w zabawkowej kolekcji. Taki prezent z całą pewnością przyniesie wiele radości. Wszystkie zabawki dla dzieci wykonane są solidnie i bezpiecznie. A na tle innych zabawek wyróżniają się klasycznym wzornictwem oraz ciekawą kolorystyką.

W naszym sklepie prezentujemy tylko produkty renomowanych producentów jak Viga, Dickie, Wader, LT, Fisher Price. Oferujemy ogromny wybór najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.

Ciężarówki dla dzieci

Małe dzieci od najmłodszych lat zaciekawione są otaczającym je światem. A motoryzacja i samochody dla dzieci często stanowią jedno z najważniejszych i najtrwalszych zainteresowań. Są to zwykle zainteresowanie, które często są kontynuowane w starszym wieku.

Na rynku istnieje wiele różnych zabawek dla dzieci. Pojazdy dla dzieci są bogatą grupą zabawek. Najczęściej kupujemy je dla chłopców. Choć producenci coraz częściej oferują również wersje dla dziewczynek.

Pojazdy mają szerokie zastosowanie. Mogą być zupełnie małe inspirowane rzeczywistymi autami. Mogą być działające na baterie auta z kreskówek. Często kupowane są traktory i maszyny rolnicze oraz auta do przewożenia zwierząt — DICKIE Ciężarówka Do Przewozu Zwierząt. Bo przecież każde dziecko ma figurki zwierząt w domu.

Wszystkie zabawki dla dzieci są starannie wykonane tak, aby rozwijały kreatywność dziecka. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka.

W naszym sklepie znajdziecie wiele ciężarówkę dla dzieci w każdym wieku. Od małych ciężarówek do tych coraz większych, z których można spokojnie używać na dworze. Tutaj przede wszystkim polecamy:

  • SUPER TRUCK Z AUTKAMI BUGGY WADER;
  • DICKIE Ciężarówka z Cysterną;
  • LT Ciężarówka Laweta z Samochodami – niebieska;
  • Wader QT MAMMOET  Samochód — Jeździk Ciężarówka.